O firme Sedlák umělecké zámečnictví s.r.o.

Společnost Sedlák Umělecké zámečnictví s.r.o. Ostrava, je jednou z nejznámějších ostravských společností zabývající se výrobou konstrukcí na zakázku. V České republice působíme na trhu od roku 1993.

Zabýváme se výrobou na zakázku. Vyrábíme například nerezové zábradlí, mosazné zábradlí,  ale také interierových celo skleněných komponentů, například samonosné celo skleněné zábradlí, nerezové zábradlí, ocelových protipožárních dveří, výroba kovového gastro nábytku s komponenty ze skla, luxusních interierových nerezový prvků, designové osvětlení.

Abychom mohli uspokojit stávající i nové klienty, rozšířili jsme výrobní provoz o nové CNC technologie, které pomáhají s efektivitou kovovýroby a také k dalšímu růstu společnosti.
Společnost má sídlo v Ostravě, ale spolupracuje s firmami a architekty po celé České republice. Také v zahraničí máme spoustu zákazníků. Jsme důvěryhodným partnerem investorů v Praze, ale také ve městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě i v dalších městech ČR, např.: Brno Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Most, Teplice a další.
Stěžejní oblastí je výroba designových prvků pro náročné klienty a společnosti regionálního i celo republikového významu. Dodáváme komplexní služby interiéru, tak i v exteriéru.

Věříme, že Vás naše produkty a služby zaujmou, pro nás neexistuje slovíčko nejde. Těšíme se na spolupráci.

Video