O firme Sedlák umělecké zámečnictví s.r.o.

Společnost Sedlák Umělecké zámečnictví s.r.o. Ostrava, je jednou z nejznámějších ostravských společností zabývající se výrobou konstrukcí na zakázku z barevných i ocelových kovů. Zabýváme se také výrobou interierových celo skleněných komponentů, například samonosné celo skleněné zábradlí, nerezové zábradlí, ocelových protipožárních dveří, výroba kovového gastro nábytku s komponenty ze skla, luxusních interierových nerezový prvků, designové osvětlení,

V České republice působíme na trhu od roku 1993.
Abychom mohli uspokojit stávající i nové klienty, rozšířili jsme výrobní provoz o nové CNC technologie, které pomáhají s efektivitou kovovýroby a také k dalšímu růstu společnosti.
Společnost má sídlo v Ostravě, ale spolupracuje s firmami a architekty po celé České republice. Také v zahraničí máme spoustu zákazníků. Jsme důvěryhodným partnerem investorů v Praze, ale také ve městech středočeského kraje: Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly, Říčany, Jílové u Prahy, Rudná a další. Po domluvě i v dalších městech ČR, např.: Brno Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Most, Teplice a další.
Stěžejní oblastí je výroba designových prvků pro náročné klienty a společnosti regionálního i celo republikového významu. Dodáváme komplexní služby interiéru, tak i v exteriéru.

Věříme, že Vás naše produkty a služby zaujmou, pro nás neexistuje slovíčko nejde. Těšíme se na spolupráci.

Napište nám

Právě tady nejsme, ale můžete nám poslat e-mail a my se vám co nejdříve ozveme.